Bu proje Avrupa Birliği tarafından finanse edilmektedir.

14 Şubat 2022 Pazartesi günü, Çanakkale Parion Hotel’de Kaz Dağları Tarım Havzası’nda Zirai Ambalaj ve Plastik Atıkları konusunda kamu kurumlarının ve sivil toplum kuruluşlarının bir araya geldiği yuvarlak masa toplantısı gerçekleştirildi.

Tarımda kullanılan zehirli ilaç (pestisit) ambalaj atıklarının kullanımının azaltılması, toplanması ve bertarafı konusunda konuşmak için düzenlediğimiz çalıştayda, üreticiler, üretici dernekleri, çevre dernek ve platform ve oda temsilcileri bir araya geldi.

“Yerel ve Bölgesel Kamu Politikalarında Yurttaşın Sözü” çalışmamız kapsamında 21 Aralık 2019 Cumartesi günü, Bursa Nilüfer Belediyesi Karaman Dernekler Yerleşkesi’nde Sivil Toplum Atölyesi gerçekleştirdik.

“Yerel ve Bölgesel Kamu Politikalarında Yurttaşın Sözü” çalışmamız kapsamında 7 Aralık 2019 Cumartesi günü, Edirne Belediyesi Yeni Nikah Salonunda (Eski Elektrik Fabrikası) Sivil Toplum Atölyesi gerçekleştirdik.

16 Kasım 2019 tarihinde Çanakkale Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde Kamu Politikalarında Yurttaşın Sözü çalışmamız kapsamında Çanakkale'nin demografik özelliklerini ve tarımsal yapısını konuştuk. Atölyede ayrıca Çanakkale ve çevre illerinde yaşayan yurttaşlarla tarımsal kamu politikalarına etki edebilme olanakları tartışıldı; olası işbirlikleri ve muhatapları belirlendi ve müdahil olma yöntemleri konuşuldu.

Gümüşsuyu Mah. Ağa Çırağı Sokak No:7 Pamir Apt. Daire:3
34437 Gümüşsuyu – Beyoğlu - İstanbul
Tel: 0 212 292 68 42-43 - Faks: 0 212 292 68 44
E-mail: [email protected]